Spisak članova:

  1. Kostadinović Nataša (JU Dom zdravlja Brod)
  2. Porić Alma (JU Dom zdravlja Travnik)
  3. Nesimi Mediha (JU Bolnica za plućne bolesti i tuberkulozu Travnik)
  4. Hajro Anida (Privatna zdravstvena ustanova – Poliklinika “MIMO-MEDICAL”)
  5. Korić Nejra (Ostali)
  6. Elvira Mirvić (PZU”Poliklinika dr.Odobašić” – Biohemijsko-hematološki laboratorij)
  7. Ehlimana Pobrić (Opća bolnica Tešanj)
  8. Mustafa Korjenić (Ostali)
  9. Tanja Šešić Zec (Ostali)
  10. Lejla Čano Dedić (Poliklinika ATRIJUM)
  11. Mia Jurišić (Mostar)
  12. Selma Šabotić-Klepo
  13. Enida Čerkez
  14. Nihada Šehagić (JU Kantonalna bolnica Zenica)
  15. Azra Hodžić (Dugi commerce d.o.o. Široki Brijeg)
  16. Vesna Falak
  17. Karagić Anel (JU Dom zdravlja Olovo)
  18. Hankija Titorić (Apoteka Shoping Sarajevo)
  19. Enida Čerkez (Ostali)
  20. Kurbegović Aida (ZU” Dom zdravlja Ključ”)
  21. Azra Hodžić
  22. Tucaković Nermina (Privatna liječnička ordinacija opce medicine Dr.Nihad sadikovic”, Ljubuški)
  23. Ajla Begić (JZU Dom zdravlja Jablanica, dipl.inžinjer medicinsko-laboratorijske dijagnostike)
  24. Jasmina Keškin (JZU Dom zdravlja Jablanica, viši laboratorijski tehničar)
  25. Vahida Mesić (JZU Dom zdravlja Jablanica, laboratorijski tehničar)
  26. Medina Okić (Opća bolnica Tešanj)
  27. Begović Dženita (opća bolnica Tešanj)
  28. Tarik Hasibović (Psihijatrijska bolnica JAGOMIR)
  29. Emir Šeherćehajić (Student Fakultet zdravstvenih studija Sarajevo – Laboratorijske tehnologije)
  30. Adisa Ramić (Student- Fakultet zdravstvenih studija Sarajevo)
  31. Anel Skopljak (JU Bolnica Travnik)
  32. Dženita Begović (Opća bolnica Tešanj)
  33. Adna Balavac (Laboratorij Vele lab)
  34. Anesa Mešić (ZZJZ HNK)
  35. Maida Mević (Opća bolnica Tešanj)
  36. Muharem Dilberović (Poliklinika ARBOR VITAE DR SARIĆ)
  37. Firdevsa Šabanović (Fakultet zdravstvenih studija Sarajevo – Bachelor laboratorijskih tehnologija)
  38. Selma Begović (Fakultet zdravstvenih studija u Sarajevu, Diplomirani inžinjer medicinsko-laboratorijske dijagnostike)
  39. Berina Alić (Klinički centar Univerziteta u Sarajevu, Bachelor laboratorijske tehnologije)
  40. Jasmina Šahinović (Z.U. Dom zdravlja Bosanska Krupa, Diplomirani inžinjer medicinsko-laboratorijske dijagnostike)
  41. Selma Alibašić (SSS, Laborantorijski tehničar)
  42. Lejla Bašić (KB. “Dr. Safet Mujić” odjel za mikrobiolosku dijagnostikuSrednja medicinska skola- laboratorijski tehničar)
  43. Ljubica Sarvaš (Dom zdravlja Orašje, dipl. ing. Medicinsko-laboratorijske dijagnostike )
  44. Emir Šeherčehajić (Student)
  45. Adisa Ramić (Student- Fakultet zdravstvenih studija Sarajevo)
  46. Arnel Velagić (JKP “Jablanica”, prof ing hem šef laboratorije, kontrola kvalitete vode)
  47. Mersija Kapetanović (Eurofarmcentar, Laboratorijski tehničar)
  48. Medina Suljević (Poliklinika Atrijum, Fakultet zdravstvenih studija u Sarajevu, Diplomirani inžinjer medicinsko-laboratorijske dijagnostike)
  49. Stanislava Janjić (Poliklinika Dr Pajić Medical, Diplomirani inžinjer medicinsko laboratorijske dijagnostike)
  50. Lejla Jahić Repeša (K.B Dr. Safet Mujić, SSS Laboratorijski tehničar)
  51. Fatima Musilija (JZU Dom Zdravlja Tešanj, Dipl. Inž. medicinskkoo laboratorijske dijagnostike)
  52. Hana Gibović (JU Zavod za javno zdravstvo KS, Laboratorijski tehničar)
  53. Jasmina Mujkonović (JU Zavod za javno zdravstvo KS, Laboratorijski tehničar)
  54. Amra Varupa (JU Bolnica za plućne bolesti i TBC, Fakultet zdravstvenih studija, Diplomirani inžinjer medicinsko laboratorijske dijagnostike)
  55. Emina Karić Nujić (PZU Sanasa, VSS magistar biologije)